O nás

Dobrý den, jmenuji se Lucie Klusová.

Celý můj život je spojený s pohybem a zdravým životním stylem.Od dětství jsem aktivně sportovala, v běhu na lyžích jsem se vrcholných sportovních akcí jako je mistrovství světa zúčastnila již jako juniorka a jako reprezentantka České republiky jsem se v roce 1994 zúčastnila ZOH v Norském Lillehammeru.Po ukončení sportovní kariéry jsem se věnovala civilnímu zaměstnání a sport a zdravý životní styl byl i nadále mým koníčkem. Vedla jsem jako lektorka hodiny aerobiku, aqua-aerobiku, spinningu a v současné době vedu lekce funkčního tréninku a TRX. Po dobu 9let jsem se jako instruktorka věnovala výuce plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku.

Roce 2017 jsem se rozhodla věnovat se profesně tomu, co je mou životní vášní.Pohyb, zdraví a správná výživa jsou to, co mě baví nejvíc a čemu rozumím.Chci se s Vámi podělit o svoje poznatky a zkušenosti.

Jsem přesvědčená, že Vám mohu na Vaší cestě ke zdravému životnímu stylu poradit a pomoct.


Krásný den, jmenuji se Petra Kůtková.

Už pár let se věnuji zdravému životnímu stylu a doprovází mě v něm práce s meditací, cvičením jógy a taj-či. Pravidelně navštěvuji kurzy Borise Tichanovského, od kterého čerpám různé druhy masáží a zdravého léčitelského cvičení na pohybový aparát, které vkládám do své praxe. Zajímám se též o psychologii člověka, která souvisí se zdravým životním stylem a práci na osobním růstu. Můj životní směr mne vede k ezoterii, práci s energetickými dránami , meridiány a s energetickými centry zvanými čakry. Ráda pracuji s s energií a věřím v přírodní sílu, která nás obklopuje. Stačí ji jen umět využívat. Proto využívám při své práci intuici, protože každý z nás má jiné  potřeby. 

V mé nabídce naleznete tlakové i relaxační masáže. Snažím se o maximální možnou efektivitu své práce, proto používám kvalitní éterické a rostlinné oleje, nahřáté lávové kameny, drahé kameny a přírodní zábaly, aby účinnost mé práce byla ještě efektivnější.

Součástí mé práce je také odborné poradenství s produkty švýcarské bylinné firmy, se kterou mám již letité pozitivní zkušenosti.

Ti, kteří jste stejně naladěni a oslovil Vás můj popis, přijďte k nám do salonu, ráda se s Vámi setkám.