AKCE

SKINSEPT a krém na ruce

Milé zákaznice, 

hodně pozornosti se nyní věnuje zvýšené hygieně a dezinfekci. Všichni nosíme roušky ale trochu zapomínáme, že největším zdrojem nákazy je přenos viru z rukou. Dotýkáme se košíků v obchodech, klik na úřadech, madel a sedadel v hromadné dopravě. Velice důležitá je proto dezinfekce rukou. Koronavirus je vir a tak je třeba používat antivirucidní prostředky, které obsahují látky, které likvidují viry (etylalkohol, izopropylalkohol aj.). Antibakteriální mýdlo (působí proti bakteriím) Vám pomůže maximálně s umytím rukou, ne s jejich dezinfekcí. Nyní pro Vás máme novinku. 

Přípravek SkinSEPT 

(240 Kč - 75 ml) čisticí gel s dezinfekčním účinkem pro hygienu pokožky. Přípravek je určený pro udržování optimální hygieny kůže, zejména rukou, s dezinfekčním působením na povrch pokožky. Gel obsahuje 65 % dezinfekční směsi etylalkoholu a izopropylalkoholu ve vodně-gelovém základu, který je doplněný o glycerin, a prokázal dobrou kožní snášenlivost v dermatologickém testu.

 Jako doplněk doporučujeme:

Zvláčňující a zesvětlující krém na ruce s BIO konopným olejem

(273 Kč 75 ml). Přípravek je bohatým ale rychle vstřebatelným krémem - balzámem na ruce. Obsahuje výživný konopný olej v BIO kvalitě a aktivní enzym SOD, který příznivě působí proti pigmentacím na hřbetu rukou. Zanechává pokožku mimořádně jemnou a vláčnou.

Správný postup při hygieně rukou: 

1. pečlivě umýt ruce tekutým mýdlem

2. dezinfikovat umyté ruce antivirucidním přípravkem

3. ošetřit ruce pečujícím krémem dle potřeby

Oba tyto přípravky můžete objednat telefonicky na čísle 777 704 130 (klidně i SMS) nebo mailem : linieakrasa@seznam.cz

První zboží budeme objednávat ve středu 1.4. a další dle zájmu dále vždy v pondělí a ve středu, proto neváhejte.

Milé zákaznice,

podle nařízení vlády ČR musíme uzavřít náš salon minimálně do 

11. 4.  2020.

Jakmile to bude možné, otevřeme. Prosíme proto všechny o pochopení. Doufáme, že nám i po této vážné situaci zachováte přízeň a dál budete našimi spokojenými zákaznicemi.

Děkujeme.

Sleva na všechny opalovací krémy-stále trvá !

SUN PROTECT 20 SPF - původně 345 nyní 230 Kč

SUN PROTECT 30 SPF - původně 467 nyní 310 Kč

ZINCI SUN 50 SPF JEMNĚ TÓNOVACÍ - původně 290Kč 


Galvanická žehlička s ultrazvukem

Novinka - Galvanická žehlička s ultrazvukem
Drobný přístroj, který pro Vaši vzhled může udělat  velké věci. 

Vyhlazuje pleť, eliminuje kruhy pod očima a pečuje o hloubkovou výživu pleti.

Je to jedinečný prostředek pro každodenní péči všech, kteří chtějí vypadat skvěle.

 Přijďte vyzkoušet k nám do salonu 😉.

LOW CARB STRAVA

Nedaří se Vám zhubnout? Máme pro Vás novinku ve stravování tzv. Low Carb. Největší prospěch získají ti, kdo se (i opakovaně) neúspěšně snaží zhubnout a zbavit se nadbytečného tuku.

Základní principy Low Carb jsou velmi jednoduché a snadno pochopitelné. Jde vlastně o to snížit množství přijímaných sacharidů a navýšit množství konzumovaných tuků. Low carb dieta není nijak drastická, pomáhá k poměrně rychlému snížení hmotnosti i zlepšení zdravotního stavu. Tato dieta má příznivý vliv i na alergie, kožní problémy, astma a podobná onemocnění. Po jídle složeném z bílkovin a tuků a doplněném velkou porcí zeleniny je člověk dlouho sytý a netrpí tak hlady jako u diet omezujících tuk, U tohoto typu stravy se doporučuje jíst "jen" třikrát denně, a to až v okamžiku, kdy máte hlad. Lidé na low carb dietě se tak necítí omezováni množstvím různých svačin, které musejí za den sníst. Nemusí zkrátka jídlo řešit tak často." 

Pokud Vás tento typ stravy zaujal, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám vše podrobně vysvětlíme.

Ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí

Ultrazvuk představuje mechanické vlnění o vysokých frekvencích. Díky těmto vlastnostem mohou ultrazvukové vlny účinně čistit pokožku, uvolňovat komedony i hlouběji uložený maz. Ultrazvuková špachtle rovněž zvyšuje účinnost vybraných sér.

Nabízíme ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí. Ošetření je šetrné, bezbolestné a velice  účinné, Pleť je viditelně pevnější, pružnější a rozjasněná. Pomocí ultrazvukové špachtle  můžeme lépe využít učinku kosmetických přípravků jejich zapracovaním do pleti. Toto ošetření nabízíme buď samostatně nebo jakou součást kompletního kosmetického ošetření. Tak se přijďte přesvědčit a sami vyzkoušet. Budete určitě spojeni.