AKCE

SEMINÁŘ TAI-CHI

Zveme Vás na seminář bojového cvičení Tai-chi,  který se bude konat dne 25.5 - 26.5. 2019 (so - ne) v krásném parku v Dolánkách, nedaleko Turnova.

Budeme cvičit styl Tan od Borise Tichanovského, který otvírá vnitřní sílu v nás samých a zlepší vnímání toku energie. Toto cvičení rozvíjí soustředění, zklidní mysl, načerpá energii, posílí svaly, srdce, podpoří krevní oběh a uvolní tělo i klouby.

Každý den 5 hodin cvičení, 2 hodiny přestávka na jídlo a odpočinek. 

Začátek akce v 10 hodin, předpokládaný konec v 17 hodin po oba dva dny.

Cvičí se pouze za příznivého počasí.

Cena 350,- Kč/den.

Pozor omezený počet míst. Rezervujte na čísle 739 044 774.

Sebou vezměte deku, pohodlné oblečení, občerstvení na celý den a dobrou náladu :-).

Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Těší se na Vás lektorka Petra Kůtková.


Ochrana pleti v zimě

 V zimním období potřebuje naše pleť zvýšenou ochranu před nepříznivými klimatickými podmínkami.  Proto Vám nabízíme dva skvělé pomocníky.

1. Ochranná emulze je ideální lipoidní krém pro ochranu pleti před nepříznivými klimatickými podmínkami. Obsahuje účinný UV filtr, který filtruje také UVA záření. I když je krém mastnější, nezanechává nepříjemný pocit těžké pleti. Vy i celá Vaše rodina jej oceníte zejména při zimních sportech na horách. Díky obsahu pantenolu působí regeneračně. Emulze je vhodná rovněž jako ochranný krém na vysušenou pleť pro děti. 

2. Sebucel - zklidňující tělové mléko je určeno především pro péči o suchou až velmi suchou, případně i atopickou, pokožku.Obsahuje pupalkový olej v bio kvalitě, kyselinu hyaluronovou, anorganicky vázaný hořčík, vitamin C a ureu. SEBUCEL pokožku zjemní, zvláční a hydratuje. Je vhodný také při ochraně před mrazem, včetně ochrany rukou, ale také v péči o chronicky poškozenou kůži v průmyslu, zemědělství nebo při atopické dermatitidě.

LOW CARB STRAVA

Nedaří se Vám zhubnout? Máme pro Vás novinku ve stravování tzv. Low Carb. Největší prospěch získají ti, kdo se (i opakovaně) neúspěšně snaží zhubnout a zbavit se nadbytečného tuku.

Základní principy Low Carb jsou velmi jednoduché a snadno pochopitelné. Jde vlastně o to snížit množství přijímaných sacharidů a navýšit množství konzumovaných tuků. Low carb dieta není nijak drastická, pomáhá k poměrně rychlému snížení hmotnosti i zlepšení zdravotního stavu. Tato dieta má příznivý vliv i na alergie, kožní problémy, astma a podobná onemocnění. Po jídle složeném z bílkovin a tuků a doplněném velkou porcí zeleniny je člověk dlouho sytý a netrpí tak hlady jako u diet omezujících tuk, U tohoto typu stravy se doporučuje jíst "jen" třikrát denně, a to až v okamžiku, kdy máte hlad. Lidé na low carb dietě se tak necítí omezováni množstvím různých svačin, které musejí za den sníst. Nemusí zkrátka jídlo řešit tak často." 

Pokud Vás tento typ stravy zaujal, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám vše podrobně vysvětlíme.

Ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí

Ultrazvuk představuje mechanické vlnění o vysokých frekvencích. Díky těmto vlastnostem mohou ultrazvukové vlny účinně čistit pokožku, uvolňovat komedony i hlouběji uložený maz. Ultrazvuková špachtle rovněž zvyšuje účinnost vybraných sér.

Nabízíme ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí. Ošetření je šetrné, bezbolestné a velice  účinné, Pleť je viditelně pevnější, pružnější a rozjasněná. Pomocí ultrazvukové špachtle  můžeme lépe využít učinku kosmetických přípravků jejich zapracovaním do pleti. Toto ošetření nabízíme buď samostatně nebo jakou součást kompletního kosmetického ošetření. Tak se přijďte přesvědčit a sami vyzkoušet. Budete určitě spojeni.