AKCE

Dočasné pozastavení výživového poradenství

během měsíce května je výživové poradenství pozastaveno. Děkuji za pochopení Lucie  Klusová.

Ukončení provozu kosmetiky

Milé zákaznice, velice mě to mrzí ale vzhledem k současné situace ukončuji ke 30. 4. 2020 provoz kosmetických služeb. Moc Vám všem děkuji za Vaši přízeň, ráda jsem Vám poznala. Pokud byste potřebovali objednat krémy a ostatní kosmetiku, která Vám vyhovuje, stačí napsat SMS nebo zavolat.

Výživové poradenství bude nadále možné po osobní nebo telefonické dohodě.

Děkuji za pochopení a přeji všem krásné jarní dny. Opatrujte se.

Lucie Klusová.


SKINSEPT a krém na ruce

Milé zákaznice, 

hodně pozornosti se nyní věnuje zvýšené hygieně a dezinfekci. Všichni nosíme roušky ale trochu zapomínáme, že největším zdrojem nákazy je přenos viru z rukou. Dotýkáme se košíků v obchodech, klik na úřadech, madel a sedadel v hromadné dopravě. Velice důležitá je proto dezinfekce rukou. Koronavirus je vir a tak je třeba používat antivirucidní prostředky, které obsahují látky, které likvidují viry (etylalkohol, izopropylalkohol aj.). Antibakteriální mýdlo (působí proti bakteriím) Vám pomůže maximálně s umytím rukou, ne s jejich dezinfekcí. Nyní pro Vás máme novinku. 

Přípravek SkinSEPT 

(240 Kč - 75 ml) čisticí gel s dezinfekčním účinkem pro hygienu pokožky. Přípravek je určený pro udržování optimální hygieny kůže, zejména rukou, s dezinfekčním působením na povrch pokožky. Gel obsahuje 65 % dezinfekční směsi etylalkoholu a izopropylalkoholu ve vodně-gelovém základu, který je doplněný o glycerin, a prokázal dobrou kožní snášenlivost v dermatologickém testu.

 Jako doplněk doporučujeme:

Zvláčňující a zesvětlující krém na ruce s BIO konopným olejem

(273 Kč 75 ml). Přípravek je bohatým ale rychle vstřebatelným krémem - balzámem na ruce. Obsahuje výživný konopný olej v BIO kvalitě a aktivní enzym SOD, který příznivě působí proti pigmentacím na hřbetu rukou. Zanechává pokožku mimořádně jemnou a vláčnou.

Správný postup při hygieně rukou: 

1. pečlivě umýt ruce tekutým mýdlem

2. dezinfikovat umyté ruce antivirucidním přípravkem

3. ošetřit ruce pečujícím krémem dle potřeby

Oba tyto přípravky můžete objednat telefonicky na čísle 777 704 130 (klidně i SMS) nebo mailem : linieakrasa@seznam.cz


LOW CARB STRAVA

Nedaří se Vám zhubnout? Máme pro Vás novinku ve stravování tzv. Low Carb. Největší prospěch získají ti, kdo se (i opakovaně) neúspěšně snaží zhubnout a zbavit se nadbytečného tuku.

Základní principy Low Carb jsou velmi jednoduché a snadno pochopitelné. Jde vlastně o to snížit množství přijímaných sacharidů a navýšit množství konzumovaných tuků. Low carb dieta není nijak drastická, pomáhá k poměrně rychlému snížení hmotnosti i zlepšení zdravotního stavu. Tato dieta má příznivý vliv i na alergie, kožní problémy, astma a podobná onemocnění. Po jídle složeném z bílkovin a tuků a doplněném velkou porcí zeleniny je člověk dlouho sytý a netrpí tak hlady jako u diet omezujících tuk, U tohoto typu stravy se doporučuje jíst "jen" třikrát denně, a to až v okamžiku, kdy máte hlad. Lidé na low carb dietě se tak necítí omezováni množstvím různých svačin, které musejí za den sníst. Nemusí zkrátka jídlo řešit tak často." 

Pokud Vás tento typ stravy zaujal, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám vše podrobně vysvětlíme.