AKCE

Jarní očista pleti i těla

Vážené zákaznice,

nyní je nejvhodnější doba na detox a očistu pleti i celého těla.

Máme pro Vás skvělé vitamínové a colagenové masky, které doplní do Vaší pleti potřebné chybějící vitamíny a minerály.  Novinka NanoCare vitaminová pleťová maska (v dubnu za akční cenu !) obsahuje jemná nanovlákna, ke kterým jsou poutány důležité vitaminy, které chrání pokožku před průnikem mikroorganizmů a nečistot z okolí. 

Vytvoříme Vám jarní jídelníček plný vitamínů, který podpoří očistu Vašeho organismu, abyste se po zimě cítili plni energie a také shodili ta přebytečná kila, která se během dlouhé zimy nahromadila :-).

Vše doplníme skvělou pedikúrou, manikúrou a masáží dle Vašeho přání.

Tak přijďte svému tělu dopřát jarní hýčkání. Určitě rozkvetete. Těšíme se na Vás!

SEMINÁŘ TAI-CHI

Zveme Vás na seminář bojového cvičení Tai-chi,  který se bude konat dne 25.5 - 26.5. 2019 (so - ne) v krásném parku v Dolánkách, nedaleko Turnova.

Budeme cvičit styl Tan od Borise Tichanovského, který otvírá vnitřní sílu v nás samých a zlepší vnímání toku energie. Toto cvičení rozvíjí soustředění, zklidní mysl, načerpá energii, posílí svaly, srdce, podpoří krevní oběh a uvolní tělo i klouby.

Každý den 5 hodin cvičení, 2 hodiny přestávka na jídlo a odpočinek. 

Začátek akce v 10 hodin, předpokládaný konec v 17 hodin po oba dva dny.

Cvičí se pouze za příznivého počasí.

Cena 350,- Kč/den.

Pozor omezený počet míst. Rezervujte na čísle 739 044 774.

Sebou vezměte deku, pohodlné oblečení, občerstvení na celý den a dobrou náladu :-).

Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Těší se na Vás lektorka Petra Kůtková.


LOW CARB STRAVA

Nedaří se Vám zhubnout? Máme pro Vás novinku ve stravování tzv. Low Carb. Největší prospěch získají ti, kdo se (i opakovaně) neúspěšně snaží zhubnout a zbavit se nadbytečného tuku.

Základní principy Low Carb jsou velmi jednoduché a snadno pochopitelné. Jde vlastně o to snížit množství přijímaných sacharidů a navýšit množství konzumovaných tuků. Low carb dieta není nijak drastická, pomáhá k poměrně rychlému snížení hmotnosti i zlepšení zdravotního stavu. Tato dieta má příznivý vliv i na alergie, kožní problémy, astma a podobná onemocnění. Po jídle složeném z bílkovin a tuků a doplněném velkou porcí zeleniny je člověk dlouho sytý a netrpí tak hlady jako u diet omezujících tuk, U tohoto typu stravy se doporučuje jíst "jen" třikrát denně, a to až v okamžiku, kdy máte hlad. Lidé na low carb dietě se tak necítí omezováni množstvím různých svačin, které musejí za den sníst. Nemusí zkrátka jídlo řešit tak často." 

Pokud Vás tento typ stravy zaujal, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám vše podrobně vysvětlíme.

Ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí

Ultrazvuk představuje mechanické vlnění o vysokých frekvencích. Díky těmto vlastnostem mohou ultrazvukové vlny účinně čistit pokožku, uvolňovat komedony i hlouběji uložený maz. Ultrazvuková špachtle rovněž zvyšuje účinnost vybraných sér.

Nabízíme ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí. Ošetření je šetrné, bezbolestné a velice  účinné, Pleť je viditelně pevnější, pružnější a rozjasněná. Pomocí ultrazvukové špachtle  můžeme lépe využít učinku kosmetických přípravků jejich zapracovaním do pleti. Toto ošetření nabízíme buď samostatně nebo jakou součást kompletního kosmetického ošetření. Tak se přijďte přesvědčit a sami vyzkoušet. Budete určitě spojeni.