AKCE

Vánoční nabídka

Vánoce se blíží a Vy chcete potěšit Vaše blízké pěkným dárkem. Dobrou volbou by mohly být vánoční poukázky na naše služby - pedikúru, manikúru, kosmetiku i masáže. Určitě potěší kažkého.

Další možností jsou balíčky kosmetiky, bylinných produktů nebo i výživových doplňků, které znáte z našeho salonu. Ať už v dárkovém balení hotové nebo připravené na Vaše přání přesně na míru tomu, komu je chcete darovat. 

Neváhejte a přijďte si vybrat. Těšíme se Vás.

Sleva na všechny opalovací krémy-stále trvá !

SUN PROTECT 20 SPF - původně 345 nyní 230 Kč

SUN PROTECT 30 SPF - původně 467 nyní 310 Kč

ZINCI SUN 50 SPF JEMNĚ TÓNOVACÍ - původně 290Kč 


Galvanická žehlička s ultrazvukem

Novinka - Galvanická žehlička s ultrazvukem
Drobný přístroj, který pro Vaši vzhled může udělat  velké věci. 

Vyhlazuje pleť, eliminuje kruhy pod očima a pečuje o hloubkovou výživu pleti.

Je to jedinečný prostředek pro každodenní péči všech, kteří chtějí vypadat skvěle.

 Přijďte vyzkoušet k nám do salonu 😉.

LOW CARB STRAVA

Nedaří se Vám zhubnout? Máme pro Vás novinku ve stravování tzv. Low Carb. Největší prospěch získají ti, kdo se (i opakovaně) neúspěšně snaží zhubnout a zbavit se nadbytečného tuku.

Základní principy Low Carb jsou velmi jednoduché a snadno pochopitelné. Jde vlastně o to snížit množství přijímaných sacharidů a navýšit množství konzumovaných tuků. Low carb dieta není nijak drastická, pomáhá k poměrně rychlému snížení hmotnosti i zlepšení zdravotního stavu. Tato dieta má příznivý vliv i na alergie, kožní problémy, astma a podobná onemocnění. Po jídle složeném z bílkovin a tuků a doplněném velkou porcí zeleniny je člověk dlouho sytý a netrpí tak hlady jako u diet omezujících tuk, U tohoto typu stravy se doporučuje jíst "jen" třikrát denně, a to až v okamžiku, kdy máte hlad. Lidé na low carb dietě se tak necítí omezováni množstvím různých svačin, které musejí za den sníst. Nemusí zkrátka jídlo řešit tak často." 

Pokud Vás tento typ stravy zaujal, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám vše podrobně vysvětlíme.

Ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí

Ultrazvuk představuje mechanické vlnění o vysokých frekvencích. Díky těmto vlastnostem mohou ultrazvukové vlny účinně čistit pokožku, uvolňovat komedony i hlouběji uložený maz. Ultrazvuková špachtle rovněž zvyšuje účinnost vybraných sér.

Nabízíme ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí. Ošetření je šetrné, bezbolestné a velice  účinné, Pleť je viditelně pevnější, pružnější a rozjasněná. Pomocí ultrazvukové špachtle  můžeme lépe využít učinku kosmetických přípravků jejich zapracovaním do pleti. Toto ošetření nabízíme buď samostatně nebo jakou součást kompletního kosmetického ošetření. Tak se přijďte přesvědčit a sami vyzkoušet. Budete určitě spojeni.